Widzów na rowerzystów Tour cierpieć. Froom jedno trafienie, wziął Bennet

Widzów w wyścigu rowerowego Tour de France może być rozdział na własną rękę. Każdego roku, niektóre z nich niebezpiecznie wchodzi na ścieżkę i wziął rowerzystów udręczone. Ten rok nie jest wyjątkiem. W ciągu pierwszych dziewięciu etapach musieli zmagać się z dwóch rowerzystów widzów na torze.

Pierwszy zwrócił uwagę opinii publicznej do obecnego posiadacza żółtej koszulki Chris Froome. Że podczas ósmego etapu, który ostatecznie wygrał, uderzył pięścią w widza, który dostał się zbyt blisko zawodników. Dla widza wali w celach został ukarany grzywną 200 franków szwajcarskich (równowartość około 5000 dolarów) za niesportowe zachowanie.Jeszcze trochę zrobił nieuważny widza do jednego z rowerzystów poważnie ranny.

Na konferencji prasowej Froom następnie wezwał wszystkich widzów zwracać uwagę na zawodników. „Nie mam nic przeciwko fanów kolumbijskich, myślę, że są fantastyczne, a wyścig przyniesie wspaniałą atmosferę. Ten facet ale biegł tuż obok moich kierownicy i falujące długą flagę. To było bardzo niebezpieczne, więc zamachnął się i odepchnął go. To fantastycznie jest mieć tylu fanów tam, ale proszę, wzywam widzów.Nie próbuj uciekać z zawodników, to dla chłopców naprawdę niebezpieczny „, powiedział lider Tour

Na Twitterze potem skarżył się:„. I got ukarane za pchnięcie widza, ale aparat już pokazał, że jego flaga prawie uwikłany w okrągłe i prawie przejechałem kierownica „Tweet następnie dodano jeszcze bardziej zły emotikony.

kolejnym etapem jest podobny incydent rowerzysty nowozelandzkiej George Bennet, a mogło być znacznie gorzej. w ostatnim podjeździe zakręt wszedł na drogę z przodu kierowca, jeden z widzów. próbował w ostatniej chwili przekręcić kierownicę wokół niego, ale nie udało mu się i widz powalony na ziemię. on na szczęście nie spadnie, a rower utrzymane.

„mam fanów, tak, ale myślę, że wielu z nich nie zdaje sobie sprawy, jak jedziemy z dużą prędkością.Miałem pół sekundy do reakcji. Uderzyłem go, niestety struktur okrągłe i ramię, udało mi się zwijać tylko kierownicę, „powiedział Bennet po wyścigu o Radio Sport.

Największym problemem podczas tegorocznego Tour przyszedł jednak już w siódmym etapie. Tam rowerzyści spadł dmuchaną bramę i on rannych Adama Yatese.Według dostępnych informacji, że to ze względu na nieuważnego widza, który kopnął generator szuflady

. Wszystko o Tour de France przeczytać tutaj & gt; & gt; & gt;