Tatar Hossa wspierana, Waszyngton zawarł szereg strat

Nowy Jork. Dwa słowackie Hokeiści będą punktowo egzekwowane w pięciu meczach za granicą NHL mają być odtwarzane w nocy w sobotę.

Tomáš Tatar i Marian Hossa nadana konsekwentnie pomoc podczas ale punkt Tatarzy pomógł Detroit do wygranej 4: 2 nad New Jersey, Hossová przejściu bramki nie przeszkodziło klęskę Chicago z Washington (2: 3).

Tatar strzelił pierwszy pomagać w tym sezonie, po 19 minutach walki Detroit – New Jersey w stanie 0: 1 asyst Power Play w niebieskiej Czech znalazł Jakub Kindle i piłka przekroczony wszystko na swojej drodze. Cel ten rozpoczął obrocie krajowym.

Czerwony Skrzydełka okazało się, że wynik 4: 1, gdy oprócz Kindle Rifle wymuszenia i dwa inne ZadaCOM Brendan Smith Niklas Kronwall. Kropka na spotkaniu dał 43rdminut, Devils przekazania Jordin Tootoo, który powrócił do gry po siedmiu meczów.

„Pucks dzisiaj często atakuje nas, obrońcy. Jesteśmy w stanie uzupełniać nasze napastnikowi w ucieczek, tworząc nam swoją działalność odpowiednią przestrzeń,” powiedział Smith dla mediów zagranicznych.

„Czerwone Skrzydła” triumfował nawet bez jego wsparcia ofensywnej Pavla Daciuka, rosyjskim ośrodkiem wstępnego meczu rozkorčuľovaní kontuzji pachwiny. Nie wiadomo jeszcze, jak długo będzie zespół brakować. The Red Wings spisu nie pojawia się lub słowacki napastnik Tomáš Jurčo że drugi mecz z rzędu jako zdrowy zamiennik oglądał z trybun. Hossa Načalo tysiąc innych

Marián Hossa ściągnął w pojedynku Chicago – Waszyngton pierwszy przypadek działania punktacji.Pod koniec pierwszego okresu w strefie obrony deski na lewej wygrał krążek w walce z okazują Matt Niskanen, dostał wraz z Brandon Saad do numeracji od 2 do 1, a najlepiej raz wysłał przepustkę do współpartnera, który strzelił pierwszego Saad zdobył wiodącą cel.

Doświadczony słowacki skrzydłowy tak Načalo tysiąc innych punktów w NHL. Home Blackhawks prowadzą po bolesnego urazu Duncana Keitha 21 minutach już 2: 0, ale Capitals na koniec drugiego okresu z trzech bramek w mniej niż pięć minut odwróciła wynik i czekamy na cenne zwycięstwo. Najistotniejszą pod nim podpisał szwedzki duet André Burakovsky i Marcus Johansson (identycznie jak 1 + 1).

Ovečkin in.następnie zakończyła serię pięciu strat. „Wiedzieliśmy, że jeśli nawet w niekorzystnych warunkach walczyć i trzymać się taktyki, że zostaną nagrodzone. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy pokonać Blackhawks zespół kalibru. Coś jak zbierając swoje zaufanie. Uważamy, że wciąż możemy grać lepiej”, on wyznał Capitals bramkarz Braden Holtby.

„Black Hawk” przegrali trzeci mecz z rzędu w domu, ale po 163 minut i 34 sekund przynajmniej zakończył suszę strzelecką w United Center. Najbliżej było dwa rywale spotkają się na Nowy Rok w atrakcyjnym klasycznym zimowy (Winter Classic) na otwartym powietrzu w Nationals Park w Waszyngtonie. pomoc Hossová.

W trakcie spotkania nocy z Slovak Karolina rozgrywający Andrej Ax pokonał lody domowej Columbus 3: 2 do rozszerzenia.Zwycięska bramka „huragan” dał 38 sekund przed końcem doliczonego Elias Lindholm.

Marko Daňo jako substytut zdrowego dopasowanie w zespole Blue Jackets. „Blue Coat” zdobył Choć po raz pierwszy w sześciu pojedynkach, ale seria bez wygranej rozszerzony na siedem spotkań.

dwa obrońców słowaccy przedstawiono w Buffalo, Edmonton, w którym i Martin Marinčin skonsultować się z szablami 3: 2nd Na krajowej grał 17 i pół minuty Andrej Meszároš.

Oilers odwróciła wynik w ostatnich dziewięciu minutach pęknięcia więc straty kręgowego, który wezwał na numer cztery. Čecha Michala Neuvirth w bramce podczas Buffalo obsypany do 52 pocisków.

Cele 21. Moulson (B. Gionta, Girgensons) 47. Stafford (Deslauriers, Ristolainen) – 22 Pakarinen (Fayne Purcell) 52ndArcobello (Perron, Jákup), 56 Gordon (Purcell Hendricks). Bramkarze: Neuvirth – Fasth, strzałów na bramkę: 31:52, 17.490 widzów.

Cele 23. Skinner 52 Rask (Garbe, Semin), 65 Lindholm (E. Staal, Rask) – 32 Hartnell (Jenner, Saint Denis), 39 Hartnell (Jenner Atkinson). Keepers C. Ward – McElhinney strzały-35: 31: 11,540 widzów.

Cele 19. Kindl (TARTAR, steru), 20. B. Smith (Andersson i Miller), 32 Franzen (Kronwall, Zetterberg), 38 Kronwall – 4 Bernier (Salvador, S. Gionta), 43 Tootoo (Židlický). Bramkarze: Howard – Schneider (41 Kinkaid) Strzały na bramkę: 31:17, 20.027 widzów. Chicago – Washington 2: 3 (1: 0, 1: 3 0: 0)

Cele 18. Saad (Hossa Shaw), 21, Keith (Richards Toews) – (36 Burakovsky Johansson) 40 Johansson (Niskanen, Burakovsky), 40 J. Ward (Niskanen, Alzner).Bramkarze: Crawford – Holtby, Strzały na bramkę: 40:24, 21 892 widzów. ANAHEIM – Arizona 2: 3 s oraz Sn (2: 0, 0 2, 0 0 – 0: 0, 0: 1)

Cele 6. Getzlaf (Vatanen Smith PELLY). 9. Beleskey (Silfverberg Kesler) – 24 Klinkhammer (Hanzal, Erat) Doan 25 (Vermette, Yandle) sędzia. Sam. Bødker nalot. Bramkarze: Andersen – M. Smith, strzałów na bramkę: 39:25, 16.235 widzów. Słowacy w akcji