Nad Szwecją w fazie grupowej? jeszcze Zlatan gwiezdny EURO świeci

Szwecja na Euro 2016 piłka nożna po prostu robi najlepiej. W przypadku, gdy nie awansować do playoffs, więc może przyspieszyć oczekiwane przeniesienie Szwedzki kapitan Zlatana Ibrahimovice do Manchesteru United.

Zlatan Ibrahimovic walczą na tegorocznym Euro jako kapitan szwedzkiego zespołu. Choć letni napastnik mówi, że, podobnie jak wino, z wiekiem jest coraz lepiej i lepiej na EURO ze Szwecją, a on go niepokój.W pierwszych dwóch meczach Ibrahimovic zresztą nie mógł naprawdę strzelać bramki przy liczeniu samobója Ciaran Clark z jego nieudanej paszportu.

Szwecja więc po pierwszych dwóch meczów z jednym vstřeleným bramki ścisłej eliminacji, które mogłyby przyspieszyć przenoszenie Ibrahimovicův angielska Premier League, która jest napięcie i oczekiwanie oczekiwano. Będziemy Zlatana Ibrahimovice, aby zobaczyć na żywo w Nowym Digi TV, który będzie nowy sezon Premier League mecze broadcast?

Szwedzka gwiazda natychmiast po zespole Paris Saint-niemiecki zdobył kolejny tytuł francuskiej, ogłosił, że klub po zakończeniu sezonu. O Ibrahimovic wyciągnął ogromne zainteresowanie szczególnie z klubów z Premier League, głównymi kandydatami są Manchester United, Chelsea czy Arsenal.Ibrahimovic, jednak już słyszał, że dla innego klubu niż Manchester United w Anglii będzie pokład. Ogólnie znane jest jego ścisłe powiązanie z José Mourinhem że United wyszedł niedawne klapki Louis van Gaal.

Innym możliwym sygnałem dla przyszłej zmiany nastąpił, gdy szwedzki kapitan pojawił się na ostatnim treningu w prowadzonym Adidas, chociaż nadal wykopanych w bucie Nike sponsora. Czy to przypadek, że Zlatan wybrany jako sponsor tylko Adidas, który obsługuje całą drużynę Manchesteru United?

Choć Ibrahimovic astronomiczny oferta z chińskiej Super League o wartości do 50 mln euro, to wygląda na to, że widujemy tylko w Premier League.Pewne jest to, że widzowie będą mogli szwedzkiego Megastar w przypadku transferu do Manchesteru United Nowy DIGI widząc w telewizji, że Premier League od nowego sezonu nadawane wyłącznie.