Mamy jeszcze długa droga podkreśla Matic

Chelsea w weekend przerastają Aston Villa na boisku 2: 1, a jako jego najbliższy rywal Manchester City przegrał u siebie z Hull, Blues zwiększył swoją przewagę do siedmiu punktów na czole. W wielu mediach zaczęły spekulować o wdzięcznym jeździć do tytułu. Nemanja Matić, jednym z kluczowych graczy w Chelsea, jednak zauważa, że ​​obywatele będą szansą na trofeum walczyć aż do ostatniego dnia.

Aston Villa przed meczem z Chelsea nie mogła zdobyć więcej niż dziesięć godzin czystych gości czas, ale wciąż niczego nie oczekiwać łatwe. „Menedżer mieliśmy przed meczem powiedział, że będzie to trudne. Że możemy z Aston Villa oczekiwać 200% zaangażowanie, aby uzyskać przynajmniej punkt. I to jest dokładnie to, co się stało,” przypomniał Matic.

mecz Chelsea wcześnie ołów, ale po przerwie w porównaniu Okoro.Piękny fuks końcu przyniósł trzy punkty ulubione Matićův rodaka Branislav Ivanović.

Nie jest jasne i gładkie mecze, ale to bardzo wyrównana walka rzekomo zdecydować tytuł, myśli serbski pomocnik. “Kiedy dotarliśmy na wyrównanie, to było bardzo trudne. Postanowiłem daleka nie było po Ivanovic wygranej hit.”

Matić Chelsea już przeżywa drugi okres. Przed powrotem do Londynu, spędził dwa i pół roku na Benfica Lizbona, która pomogła ćwierćfinału finału Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej. Obie ścieżki nie przeszli tylko Chelsea, który następnie odprawiona w obydwu konkursach, aby zdobyć trofea.

Kolejna filiżanka Blues muszą osiągnąć siedem-punktową przewagę w Premier League jest bardzo obiecująca.Matić ale wyklucza decyzji. „Jest jeszcze wiele gier i siedem punktów nie jest w tym momencie każdy pewność. Manchester City ma bardzo silny zespół, który będzie walczyć do końca sezonu. Jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu, to nadal nie jest jeszcze długa.”

„teraz musimy wygrać środę domowy mecz, który będzie kolejnym trudnym zadaniem. Everton nie jest typem zespołu, który dostaje sześć goli. przeciwko nam, chociaż, tak, ale potem się poprawiła,” Matić wskazał, że Toffi pozostałe pojedynki dostać więcej niż tylko cel piętnastu przypadkach. „Chcemy po prostu wygrać i zdobyć kolejne trzy punkty dla nas trochę bliżej marzeń” skończyła.