Byli do wykonywania w piątym koszyku. A przed Favorita

Bratysława.


Przed kwalifikacjami grupy drogą losowania w lutym ubiegłego roku należały one w stanie do FIFA 51. miejscu. Welsh piłkarzy, jednak ze względu na udane kwalifikacjach do Mistrzostw Europy, aby uzyskać najlepszych na świecie dziesięć.

Ponadto, Słowacy zadebiutuje w Mistrzostwach Europy najmniej cztery inne zespoły. Wraz z Walijczyka i Irlandii Północnej, Albańczykami i Islandczykach.

Dla Albanii i Islandii natomiast będzie pierwszym udział w wielkim turnieju.Oba kraje nigdy nawet nie zaczął w Pucharze Świata.

„Kiedy zobaczyliśmy po losów w grupie z Holandii, Czech i Turcji, niektórzy z nas myśli proces niemożliwej cel,” powiedział uefa.com internetowej Gylfi Sigurdsson, kluczowym graczem zespołu.

Islandia do Mistrzostw Europy już zabezpieczone dwa mecze przed końcem kwalifikacji. Albania potwierdzone progresji do ostatniej walki.

„Nie mamy zespół Superstars, sukces jest ze względu na charakter zbiorowej grze”, powiedział szef albańskiej Związku Piłki Nożnej Armando Duka. Prawie trojmiliónová kraj wyprzedził Duńczyków w kwalifikacjach i procedury Srbov.Albánsko być pewny zwycięstwa w Armenii.

Walia po World Cup 1958 zagra drugi wielki turniej.Co nie udało się w tym czasie Ryan Giggs, poprowadził Real Madryt gwiazda Gareth Bala.

Podobna historia przeżywa i Irlandii Północnej. Po trzech udziałów w Pucharze Świata zawodnicy pojawiają się również na mistrzostwach Europy.

„Jak to zrobić?Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z abonament miesięczny abonament miesięczny od 0,98 € 0,98 € Zamów Cena ważnego dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone

Sponsorem wpisu jest: Kup piwa tutaj